Navštívili jsme pivovar Svijany

V sobotu 13.10.2018 jsme uspořádali zájezd do pivovaru Svijany. Po loňské návštěvě klášterního pivovaru Želiv, jsme se pro letošní výlet rozhodli zvolit větší pivovar, a tak si vytvořit takové srovnání.

Na letošní zájezd se nám podařilo obsadit téměř celý autobus. Pivovar Svijany nás velice překvapil svým moderním pojetím a technice, kterou využívá. Exkurze byla velice zajímavá a dozvěděli jsme se spoustu nových věcí, včetně degustace piva přímo z tanku.

Po exkurzi následoval oběd, kde si dal každý jídlo dle chuti. Po obědě následovala prohlídka zámku Svijany, který se pyšní svojí výstavou o archeologii. Po prohlídce zámku jsme navštívili prodejnu pivovaru Svijany, kde si každý zakoupil pivo či dárkové předměty dle libosti.

PODÍVEJTE SE NA FOTOGALERII (klikněte zde)