Pozvánka na Slavnostní předání a svěcení praporu

Sbor dobrovolných hasičů Žďárec u Seče si vás dovoluje pozvat na Slavnostní předání a svěcení praporu, které se uskuteční v sobotu 26. září 2020 ve Žďárci u Seče, v kulturním domě. Událost se měla konat ve venkovních prostorách areálu za kulturním domem, nicméně z důvodu špatné předpovědi počasí je událost přemístěna do vnitřních prostor – s tím souvisí nutnost roušek. Slavnostní program bude zahájen ve 13 hodin projevy představitelů sboru a hostů. Následuje předání a svěcení praporu a uctění památky zemřelých. Ve 13:45 je plánované společné fotografování hostů a členů SDH před hasičskou zbrojnicí. Ve 14 hodin následuje volný program s bohatým občerstvením, výstavou hasičské techniky a skákacím hradem pro děti. Celý slavnostní program doprovází dechovka – skupina pana Petruse. Těšíme se na vaší účast. V případě špatného počasí se událost uskuteční v kulturním domě ve Žďárci u Seče.

INFORMACE – COVID-19: Slavnostní předání praporu se koná v prostorách kulturního domu. Každý má své místo k sezení. V místě k sezení nemusí při konzumaci potravin a nápojů mít roušku. Při pohybu po prostorách kulturního domu ji však musí mít. U vchodu do kulturního domu je připravena dezinfekce.