V důsledku silného větru jsme vyjížděli ke 2 událostem

V neděli 23.9.2018 se do oblasti Železných hor dostala studená fronta, která přinesla silný vítr, ochlazení a bouřky. V důsledku pokračování silného větru i v pondělí 24.9.2018 vyjížděla JSDH Žďárec u Seče ke 2 událostem spojených se spadlými stromy na komunikaci.

Odstranění stromu ze silnice mezi Žďárcem u Seče a Počátky

V pondělí 24.9.2018 v 10:04 byla jednotka vyslána k  k odstranění zlomeného stromu zasahujícího do vozovky, který se nacházel mezi obcemi Žďárec u Seče a Počátky. Po chvíli odstraňování byla komunikace znovu bezpečně průjezdná. Skvělé posloužil naviják umístěný na vozidle Volkswagen Transporter.

Odstranění suchých nalomených větví nad silnicí v obci Žďárec u Seče

Druhý výjezd na sebe nechal počkat několik hodin. V pondělí 24.9.2018 v 17:53 vyjela jednotka JSDH Žďárec u Seče k odstranění suchých zlomených větví nad silnicí v obci Žďárec u Seče. K odstranění byla použita ruční pilka.