Za poslední 3 měsíce jsme hasičárnu rozšířili o vlastní WC, topení a kamerový systém

Během prosince 2021 jsme opět oblékli montérky a po večerech jsme se scházeli v hasičské zbrojnici – ne na pivu, jak by napadlo každého z vás – ale při stavebních brigádách. Během prosince 2021 se nám podařilo vybudovat nové WC v hasičské zbrojnici. Přes instalatérské, zednické a obkladačské práce jsme dílo vybudovali za měsíc. Velké poděkování patří Městu Seč za podporu této stavební brigády a zároveň děkujeme našim členům za jejich obětavou práci.

V lednu 2022 jsme se setkali s krádežemi sběru elektroodpadu před hasičskou zbrojnicí. V souvislosti s opakovanými krádežemi jsme prostor hasičské zbrojnice zabezpečili bezpečnostní kamerou se záznamem. Veškeré práce s instalací kamery jsme provedli sami, značně jsme tak ušetřili.

Během února 2022 proběhla instalace nových kamen včetně systému topení, který umožní vytápění prostor hasičské zbrojnice efektivněji, než původní stará kamna, která již nevyhovovala současným standardům. Instalace trubek a celého systému byla velmi náročná a děkujeme všem členům, kteří se na této akci podíleli.