Zrekonstruovali jsme toalety v areálu za kulturním domem

V červenci a srpnu 2019 jsme se opět nezastavili. Úspěšně se nám podařilo zrekonstruovat prostory toalet v areálu za kulturním domem. Celá rekonstrukce nebyla vůbec jednoduchá a provádělo jí spoustu komplikací.

Rekonstrukce toalet byla zahájena 15. července 2019, kdy jsme prováděli kompletní demoliční práce a stavbu nového potrubí. Postupně jsme nainstalovali nová okna, vysekávali jsme nové přívody vody a také jsme realizovali celou novou elektroinstalaci.

Poté již přišel na řadu mistr svého řemesla pan Hrstka, který se postaral o kompletní odborné dláždění a obkládání celých prostor. V týdnu před traktoriádou proběhly finální dokončovací práce – – instalace toalet, pisoárů, umyvadel a také štukování exteriéru a nátěr interiéru.

Akce Železnohorský traktor 2019 byla zátěžovou zkouškou nových prostor. Naštěstí se ukázalo, že nikde není žádná chyba.

Tímto děkujeme městu Seč za kompletní financování rekonstrukce a panu Hrstkovi za jeho odbornou práci. Dále také patří poděkování všem členům našeho sboru, kteří se podíleli na rekonstrukci.

Kompletní fotogalerie z rekonstrukce na našem Rajče.net

rhdr